Фестивал ауторске музике у Филолошкој гимназији

У дворишту Филолошке гимназије код чувене трешње, 26. априла одржан је музички фестивал, под називом Ф.А.М. Фестивал ауторске музике, на којем су садашњи и бивши ученици гимназије, заједно са својим гостима, публици ученика, пријатеља и родитеља, представили своје песме. Били су ту заступљени разни музички жанрови: поп, реп, блуз, рок…. Овакав фестивал је значајан, пре свега, зато што подстиче младе људе да буду креативни, да стварају нешто своје и да се слободно изражавају, а овим им се пружила могућност и дат им је простор да то учине. Атмосфера на самом концерту била је прожета чудноватим оптимизмом. И учесници и гости били су весели и насмејани.

Надамо се да ће млади музичари и следеће године бити у прилици да публици уприличе још један фестивал, ФАМ 2.

организатор фестивала
                                                                                                        Милош Прајзовић