ПЕДЕСЕТ И ПЕТ НАГРАДА ЗА НАШУ ШКОЛУ – ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ КУЛТУРЕ

ПРВИ РАЗРЕД  –  10  НАГРАДА

Име и презиме ученика

Награда

Предметни наставник

Јована Вранеш

1. место

Слађана Савовић

Никола Кнежевић

1. место

Јелена Добрић Арула

Ива Авакумовић

1. место

Јелена Добрић Арула

Мила Николић

1. место

Слађана Савовић

Дуња Арсић

1. место

Слађана Савовић

Нађа Михајловић

2. место

Јелена Добрић

Јована Анђеловић

2. место

Слађана Савовић

Лила Станојевић

2. место

Ивана Јовановић

Катарина Грујић

3. место

Слађана Савовић

Јована Милисављевић

3. место

Јелена Добрић Арула

 

ДРУГИ РАЗРЕД  –  19  НАГРАДА

Име и презиме ученика

Награда

Предметни наставник

Маша Рајић

1. место

Људмила Пендељ

Николина Коцовљевић

1. место

Драгана Милановић

Уна Станић

1. место

Драгана Милановић

Лазар Љубимировић

2. место

Људмила Пендељ

Лорета Хаџи Паунковић

2. место

Људмила Пендељ

Теодора Илић

2. место

Славољуб Марковић

Катарина Црнобрња

2. место

Славољуб Марковић

Анђела Николић

2. место

Драгана Милановић

Николина Стоиљковић

2. место

Драгана Милановић

Уна Вигњевић

2. место

Драгана Милановић

Марта Тешић

3. место

Драгана Милановић

Лена Савковић

3. место

Драгана Милановић

Марина Поповић

3. место

Људмила Пендељ

Милица Рашовић

3. место

Људмила Пендељ

Ивана Глишић

3. место

Драгана Милановић

Даница Хамовић

3. место

Драгана Милановић

Јелена Пешић

3. место

Људмила Пендељ

Луција Ђуровић

3. место

Људмила Пендељ

Вера Јочић

3. место

Људмила Пендељ

 

 

 

 

ТРЕЋИ РАЗРЕД – 7 НАГРАДА

Име и презиме ученика

Награда

Предметни наставник

Тара Марковић

1. место

Александра Антић

Софија Бјелић

2. место

Александра Антић

Нина Меденица

2. место

Александра Антић

Оља Костић

2. место

Александра Антић

Ива Тасић

2. место

Александра Антић

Урош Танасковић

2. место

Мирјана Којић

Сара Стојановић

3. место

Александра Антић

 

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД – 19 НАГРАДА

Име и презиме ученика

Награда

Предметни наставник

Теодора Страк

1. место

Јелена Срдић

Ирина Стефановић

1. место

Јелена Срдић

Наталија Бонџић

1. место

Биљана Бранић Латиновић

Марко Марински

1. место

Наталија Јевтовић

Сара Јоксимовић

2. место

Јелена Срдић

Никола Ђорђевић

2. место

Јелена Срдић

Теодора Трифуновић

2. место

Наталија Јевтовић

Сара Абдула

2. место

Јелена Срдић

Хелена Радовановић

2. место

Јелена Срдић

Лана Радовановић

2. место

Јелена Срдић

Вања Лазаревић

2. место

Јелена Срдић

Давид Ристић

2. место

Јелена Срдић

Анђелија Каретић

2. место

Јелена Срдић

Анђела Ђуровић

2. место

Наталија Јевтовић

Ђурђа Ђукић

3. место

Наталија Јевтовић

Нађа Зарија

3. место

Наталија Јевтовић

Филип Режеп

3. место

Наталија Јевтовић

Милица Петровић

3. место

Биљана Бранић Латиновић

Теодора Поповић

3. место

Биљана Бранић Латиновић