Због великог броја пристиглих пријава за припремну наставу и времена потребног за њихову обраду, нова обавештења о распореду часова и терминима реализације припремне наставе биће објављење на школском сајту након 20. новембра. Такође, пријављени ће добити све потребне информације на мејл адресе које су навели у пријавном формулару.

Припремна настава за упис ученика у први разред школске 2021/2022. године

Драги будући ученици Филолошке гимназије,

Због великог интересовања, започињемо први циклус пријављивања за припремну наставу. Припремна настава је бесплатна за све заинтересоване за полагање пријемног испита. Припремна настава се реализује из предмета Српски језик, Књижевност и страних језика са фондом од 20 часова (10 двочаса). У тренутним околностима, припремну наставу је могуће организовати само путем online платформе. Распоред часова припремне наставе одређује се у складу са распоредом часова предметних наставника, броја пријављених полазника и броја формираних група.

За учешће у припремној настави обавезна је претходна електронска пријава преко линка у наставку.
Рок за пријаву је 31. октобар 2020. године.