Посета евалуационе комисије

У понедељак, 01. Априла, Филолошку гимназију посетила је евалуациона комисија Централе за немачке школе у иноcтранству (ZfA).  Ова централа развила је стандарде квалитета за програм припреме и одржавања ДСД испита  и комисија је желела да стекне слику о одвијању овог програма у нашој школи. Господин Хајнрихсен, господин Дренкелфорт и госпођа Бусе разговарали су са директором школе др Душком Бабићем, као и са нашом координаторком у Београду, госпођом Шојрер. Осим тога посетили су часове немачког језика, разговарали са наставницима немачког језика као и са ученицима који раде по програму ДСД и направили кратак обилазак школе.

Посета је протекла у пријатној и пријатељској атмосфери, а гости из Немачке понели су најпозитивније утиске  из наше школе.