ПРИПРЕМНА НАСТАВА ЗА УПИС У ФИЛОЛОШКУ ГИМНАЗИЈУ

Филолошка гимназија организује бесплатну припремну наставу за ученике заинтересоване за полагање  пријемног испита.

Припремна настава ће бити реализована из следећих предмета, са фондом од 20 школских часова за сваки предмет:

• Српски језик
  • Књижевност
  • Страни језици (енглески, француски, руски и немачки језик)

Почетак припремне наставе предвиђен је за недељу 19 – 23. новембра 2018. Часови ће се одржавати радним данима у складу са распоредом који ће накнадно бити утврђен и објављен на школском сајту. Иузуетно, часови могу бити организовани и суботом, ако то буде одговарало предметном наставнику и полазницима.

За учешће у припремној настави ОБАВЕЗНА је претходна пријава.

Заинтересовани кандидати могу се пријавити попуњавањем електронског формулара који се налази ОВДЕ или кликом на линк који се налази на дну ове стране. Поред општих података, за успешно организовање припремне наставе потребно је одговорити и на следећа питања:

• Да ли основна школа коју ученик похађа ради само у једној смени?
  • Која смена ће ученик бити у основној школи у недељи кад је предвиђен почетак припремне наставе, од 19. до 23. новембра?
  • Уколико основна школа ученика ради у две смене, да ли се оне ротирају седмично?

Пријављивање за припремну наставу почиње 22. октобра

и трајаће до 1. марта 2019. године

За све додатне информације у вези са припремном наставом можете нас контактирати

• електронским путем на e-mail адресу filoloska_gimnazija@yahoo.com
  • телефоном: 011/2185841;
  • лично у Секретаријату Школе

Позивамо све ученике 8. разреда који поседују посебан таленат за филолошке науке да искористе ову погодност и добију стручну помоћ предметних наставника за припрему пријемног испита.

ПРИЈАВА ЗА ПРИПРЕМНУ НАСТАВУ