Награђивани ученици у 2015/2016. години

РЕПУБЛИЧКЕ НАГРАДЕ

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА, РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

I РАЗРЕД

Име и презиме ученика

Наставник

Пласман

Ана Цветановић

Катарина Вучић

3. место

Ленка Милојевић

Весна Црепуљаревић

3. место

Сандра Милошевић

Катарина Вучић

3. место

Теодора Вуканац

Катарина Вучић

3. место

IV РАЗРЕД

Име и презиме ученика

Наставник

Пласман

Алекса Новевски

Мирјана Стакић Савковић

2. место

Јована Костић

Мирјана Стакић Савковић

2. место

Невена Шкобић

Мирјана Стакић Савковић

2. место

Олга Тодоровић

Мирјана Стакић Савковић

2. место

Ана Арсић

Катарина Вучић

3. место

Анђела Станковић

Мирјана Стакић Савковић

3. место

Марија Гагић

Весна Црепуљаревић

3. место

Матија Нешовић

Весна Црепуљаревић

3. место

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА,  РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

I РАЗРЕД

Име и презиме ученика

Наставник

Пласман

Мила Симојловић

Слађана Савовић

1. место

II РАЗРЕД

Име и презиме ученика

Наставник

Пласман

Јована Зубовић

Људмила Пендељ

1. место

Мара Каракушевић

Драгана Мановић

1. место

Милица Митић

Драгана Милановић

1. место

Милена Петровић

Људмила Пендељ

2. место

Ангелина Атанасковић

Људмила Пендељ

3. место

Ангелина Вуковић

Људмила Пендељ

3. место

Јелена Симић

Драгана Милановић

3. место

III РАЗРЕД

Име и презиме ученика

Наставник

Пласман

Ана Станковић

Александра Антић

3. место

Јована Јоветић

Драгана Ћећез Иљукић

3. место

IV РАЗРЕД

Име и презиме ученика

Наставник

Пласман

Матија Нешовић

Слађана Савовић

1. место

Аљоша Миленковић

Биљана Бранић Латиновић

2. место

Сања Митровић

Јелена Срдић

2. место

Марија Ггаић

Слађана Савовић

2. место

Милица Јовановић

Јелена Срдић

2. место

Алекса Новевски

Слађана Савовић

3. место

Анђела Јовановић

Слађана Савовић

3. место

Јана Мандић

Јелена Срдић

3. место

Нина Јевтић

Јелена Срдић

3. место

 

РЕЗУЛТАТИ РЕПУБЛИЧКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ КЛАСИЧНИХ ЈЕЗИКА 2016. ГОДИНЕ

I РАЗРЕД

ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК

Име и презиме ученика

Наставник

Пласман

Јована Старовић

Мирјана Миленковић Крзнарић

2. место

СТАРОГРЧКИ ЈЕЗИК

Име и презиме ученика

Наставник

Пласман

Теодора Вранић

Јелена Савић

1. место

Сара Сремчевић

Јелена Савић

3. место

II РАЗРЕД

ЛАТИНСКИЈЕЗИК

Име и презиме ученика

Наставник

Пласман

Милена Петровић

Бранислава Пљакић Пириватрић

2. место

СТАРОГРЧКИ ЈЕЗИК

Име и презиме ученика

Наставник

Пласман

Исидора Ичелић

Милена Симић Томић

1. место

III разред

ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК

Име и презиме ученика

Наставник

Пласман

Катарина Николић

Габријела Петровић

1. место

Луција Данилов

Валерија Хлад

2. место

Анђела Ећимовић

Габријела Петровић

3. место

СТАРОГРЧКИ ЈЕЗИК

Име и презиме ученика

Наставник

Пласман

Ђорђе Урошевић

Мирјана Миленковић Крзнарић

1. место

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СТРАНИХ ЈЕЗИКА

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Име и презиме ученика

Наставник

Пласман

Ана Арсић

Александра Жежељ Коцић

3. место (с)

Кристина Ђурић

Александра Тодоровић

1. место (о)

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК

Име и презиме ученика

Наставник

Пласман

Сања Митровић

Ивана Сужњевић

3. место (с)

РУСКИ ЈЕЗИК

Име и презиме ученика

Наставник

Пласман

Матија Нешовић

Весна Маричић

2. место (с)

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

Име и презиме ученика

Наставник

Пласман

Наталија Танасковић

Александра Јоваовић

2. место (с)

Маја Пенчић

Александра Јовановић

3. место (с)

Тијана Љешњак

Александра Јовановић

1. место (о)

ИТАЛИЈАНСКИ ЈЕЗИК

Име и презиме ученика

Наставник

Пласман

Ана Живковић

Јасмина Стојковић

1. место (с)

Бојана Вујовић

Јасмина Стојковић

2. место (с)

Анђела Станковић

Јасмина Стојковић

2. место (с)

КИНЕСКИ ЈЕЗИК  (регионално такмичење)

Име и презиме ученика

Наставник

Пласман

Марија Бабовић

Селена Пјевић

2. место

 

МЕЂУНАРОДНЕ НАГРАДЕ

 

Име и презиме ученика

Наставник

Пласман

Катарина Стојановић

Селена Пјевић

1. место на Светском такмичењу из кинеског језика

Матија Нешовић

Весна Маричић

1. место на међународној олимпијади ЛИК Русија

Луција Данилов

Валерија Хлад

2. место на Certamen Ovidianum

 

Укупно: 50 републичких награда и 3 међународне награде.