МАТУРСКИ ИСПИТИ

ОДБРАНЕ МАТУРСКИХ РАДОВА

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

7. јун, учионица 20 у 08,30

Одељења IV-2, IV-3, IV-4

Комисија:

  1. Радмила Биговић
  2. Слободанка Глигорић
  3. Сања Јоветић

8. јун, учионица 20а, у 10,30

Одељења IV-5, IV-6, IV-7

Комисија:

  1. Радмила Биговић
  2. Александра Жежељ
  3. Александра Тодоровић

РУСКИ ЈЕЗИК

7. јун, учионица 17, у  11,30

Комисија

  1. Весна Маричић
  2. Јована Стојковић
  3. Наталија Јермоленко

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

7. јун, учионица 4  у 13,10

Комисија:

  1. Александра Јовановић
  2. Предраг Станојев
  3. Вирђинија Паску

СТАРОГРЧКИ ЈЕЗИК

7. јун, учионица 19а, у 10,30

Комисија:

  1. Маријана Бакић
  2. Јелена Савић
  3. Мирјана Миленковић Крзнарић

ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК

7. јун, учионица 19б, у 09,40

Одељења IV-1, IV-2, IV-3, IV-4

  1. Ноел Путник
  2. Маријана Бакић
  3. Валерија Хлад

8. јун, учионица 19а, у  13,10

Одељења  IV-6, IV-7

  1. Милена Симић Томић
  2. Ноел Путник
  3. Александра Пап

ЛИНГВИСТИКА

7. јун, учионица 8, у 10,30

Комисија:

  1. Биљана Бранић Латиновић
  2. Слабољуб Марковић
  3. Драгана Милановић

 

МУЗИЧКА КУЛТУРА

9. јун, учионица 25 у 9,40

Комисија:

  1. Дејан Јовановић
  2. Нада Андоноски Полексић
  3. Маргарета Љубисављевић

ЛИКОВНА КУЛТУРА

уторак, 7. јун, у 13,10 часова, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4 , учионица 25   

четвртак, 9. јун  у 12,20 часова, 4-5, 4-6, 4-7, слободна учионица (или учионица 25 уколико се заврши испит из музичке културе)

Комисија:

  1. Јелена Пантић Илић
  2. Драгиша Бушић
  3. Ивана Бошковић

ПСИХОЛОГИЈА

09. јун, кабинет психолога у  11,00

1. Биљана Николић

2. Оливера Ћалдовић

3. Гордана Колунџија

ИСТОРИЈА

8. јун  - Одељења IV-1, IV-2, IV-3, IV-4,  у 9,00

10. јун  - Одељења IV-5, IV-6, IV-7, у  12,20

Слободна учионица

Комисија:

  1. Јелена Јурић
  2. Небојша Максимовић
  3. Стела Гашпаровић

ФИЛОСОФИЈА

8. јун

у 9,00 часова

  1. Гордана Колунџија
  2. Милош Рајзнер
  3. Горица Вујичић

СОЦИОЛОГИЈА

10. јун

10,30 учионица бр.5

1. Невена Чубрило   

2. Оливера Ћалдовић

3. Јованка Брзаковић (Земунска гимназија)

РЕТОРИКА

10. јун, учионица 21 у 12,00

1. Бранислава Пљакић Пириватрић

2. Јелена Савић                             

3. Весна Црепуљаревић           

МАТЕМАТИКА

8. јун, учионица 22, у 10,30

1. Мирјана Гошић        

2. Татјана Стевић          

3. Надица Љубарски