ВАНРЕДНИ ИСПИТИ, МАЈСКО-ЈУНСКИ РОК, 2015.

ПРВИ РАЗРЕД

1. Александра Елени Јовандић

а) Математика – понедељак, 8. јун 2015, у 8. 50; комисија: Мирјана Гошић, Татјана Стевић, Ивана Катић

б) Физика – уторак, 2. јуна 2015, у 17. 35; комисија: Милена Богдановић, Ангелина Маринковић, Ивана Катић

в) Хемија – понедељак, 25. мај 2015, у 8. 50; комисија: Весна Алексић, Ангелина Маринковић, Ивана Катић

г) Историја – уторак, 26. мај 2015, у  14. 55; комисија: Јелена Јурић, Марко Дробњак, Јелена Срдић

д)Француски језик – четвртак, 28. 5. 2015. у 10. 40 (писмени део испита) и 12. 40 (усмени део испита); комисија: Ана Јанковић, Јована Илић, Ивана Катић

ђ) Рачунарство и информатика – понедељак, 1. јун 2015. у 9. 40; комисија: Ивана Мицић, Александра Грујић

ДРУГИ РАЗРЕД

1. Јована Крнић

а) Енглески језик – у четвртак, 28. 5. 2015, у 10. 25 (писмени део испита); комисија: Драгана Говедарица, Маргарета Љубисављевић, Ивана Катић

б) Кинески језик – у среду, 27. 5. 2015, у 15. 45 (писмени део испита), у 17. 45 (усмени део испита); комисија: Селена Пјевић, Татјана Шуковић, Ивана Катић

в) Књижевност – накнадно ће бити објављен термин

г) Биологија – петак, 5. 6. 2015, у 11. 30; комисија: Драгана Милановић, Весна Сурчински Миковиловић, Јелена Срдић

д) Физичко васпитање – среда, 27. мај 2015, у 15. 45; комисија: Саша Шошкић, Александар Стојановић, Јелена Срдић

ђ) Верска настава – накнадно ће бити објављен термин

ТРЕЋИ РАЗРЕД

1. Катарина Ивановић

а) Историја – уторак, 26. мај 2015, у  14. 55; комисија: Јелена Јурић, Марко Дробњак, Јелена Срдић

б) Биологија – петак, 5. 6. 2015, у 11. 30; комисија: Драгана Милановић, Весна Сурчински Миковиловић, Јелена Срдић

2. Константин Станковић

а) Устав и права грађана – понедељак, 25. 5. 2015, у 14.55; комисија: Невена Чубрило, Оливера Ћалдовић, Јелена Срдић

б) Историја – уторак, 26. мај 2015, у  14. 55; комисија: Јелена Јурић, Марко Дробњак, Јелена Срдић

в) Физичко васпитање – среда, 27. мај 2015, у 15. 45; комисија: Саша Шошкић, Александар Стојановић, Јелена Срдић

г) Ликовна култура – четвртак, 28. мај 2015, у  15. 45; комисија: Јелена Пантић Илић, Драгиша Бушић, Јелена Срдић

д) Рачунарство и информатика – понедељак, 1. јун 2015. у 9. 40; комисија: Ивана Мицић, Александра Грујић

3. Маша Васић

а) Физичко васпитање – среда, 27. мај 2015, у 15. 45; комисија: Саша Шошкић, Александар Стојановић, Јелена Срдић

б) Ликовна култура – четвртак, 28. мај 2015, у  15. 45; комисија: Јелена Пантић Илић, Драгиша Бушић, Јелена Срдић

в) Музичка култура – среда, 27. мај 2015, у 14. 05; комисија: Нада Андоноски Полексић, Дејан Јовановић, Јелена Срдић

г) Психологија – четвртак, 4. јун 2015, у 11. 00; комисија: Биљана Николић, Оливера Ћалдовић, Јелена Срдић