Пријемни испит 2018/2019. - Коначна бодовна листа

У четвртак, 7. јуна 2018. године, 67 кандидата је искористило своје право да оствари увид у резултате са пријемног испита. Од тога, Школска комисија је код 15 кандидата уважила примедбе и извршила потребне промене у броју бодова. Коначна бодовна листа са пријемног испита налази се у наставку.

НАПОМЕНА: Кандидати који су положили пријемни испит, а нису код себе имали идентификациони број у време полагања пријемног испита, позивају се да тај број доставе Школи у што краћем року. Такође, кандидати који су положили испит, а освојили су у шк. 2017/2018. години прво, друго или треће место на републичким такмичењима релевантним за упис у Филолошку гимназију, позивају се да у што краћем року доставе Школи копију дипломе са такмичења и оригинал на увид.

Списак ученика који су положили пријемни испит на енглеском језику у PDF формату преузмите овде.

Списак ученика који су положили пријемни испит на француском језику у PDF формату преузмите овде.

Списак ученика који су положили пријемни испит на руском језику у PDF формату преузмите овде.

Списак ученика који су положили пријемни испит на немачком језику у PDF формату преузмите овде.

Списак ученика који нису положили пријемни испит у PDF формату преузмите овде.

Списак ученика који су одустали од полагања испита у PDF формату преузмите овде.